Adam Cibis

Adam Cibis Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej kierunku wychowanie fizyczne. Trener II klasy sportowej z lekkiej atletyki. Miłośnik aktywnego wypoczynku, szczególnie biegania, meldujący się rekordem życiowym na 10 km 36’58. Podopieczny Edwarda Rydzewskiego.
Read More

Daniel Najdek

Jestem zawodnikiem klubu MKS Bolesłavia Bolesławiec pomagającym jednocześnie trenerowi Dariuszowi Łomańskiemu w pracy z młodymi lekkoatletami. Od kiedy pamiętam zawsze pasjonowało mnie bieganie.Interesują mnie wszelkie nowości dotyczące treningu i odżywiania biegaczy.
Read More

Piotr Dzięcioł

Ukończyłem  AWF w Gorzowie Wlkp. Posiadam  Instruktora II klasy z Lekkiejatletyki.. Obecnie jestem nauczycielem z przeszło 20 -to letnim stażem  w Gimnazjum . Przygodę z bieganiem rozpocząłem już w szkole podstawowej. W przeszłości największym osiągnięciem było uzyskanie Finalisty Mistrzostw Polski Juniorów na dystansie 400 m. Z czasem przyszedł pomysł na poważniejsze bieganie, które przyniosło zdobycie prestiżowej odznaki  Korony Maratonów Polskich ( 2009 rok).  Do dzisiaj biorę udział w zawodach a jednocześnie namawiam młodych i trochę starszych do aktywności fizycznej.
Read More