Gdzie i kiedy

BiegamBoLubię w okresie od 4 kwietnia 2018 do 11 listopada  2018:

 

1          Barczewo, Stadion Miejski ul. Wojska Polskiego 34 (za szkołą podstawową), ŚR 19:30

2          Barlinek, Stadion Miejski ul. Sportowa 2, PN 20:00

3          Biała Podlaska, Stadion AWF, Akademicka 2, SB 9:30

4          Białystok, Zespół Obiektów Sportowych “Zwierzyniec”, ul. 11 Listopada 28, SB 9:30

5          Bielsko-Biała, Stadion AWF, Akademicka 2, PN 20:00

6          Biłgoraj, Stadion OSiR, ul. Targow 15, PN 19:00

7          Bolesławiec, Orlik lekkoatletyczny przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, ul. Komuny Paryskiej 6, ŚR 18:00

8          Brzeg, Stadion MOSiR, Sportowa 1, SB 8:30 i ŚR 17:30

9          Buk, Stadion Miejski ul. Sportowa 14, PN 20:00 i SB 9:00

10        Bydgoszcz, Boczny Stadion Zawiszy, ul.Gdańska 163, SB 9:00

11         Czechowice-Dziedzice, MOSIR, ul. Legionów 145, SB 9:00

12        Czersk, Stadion Miejski, PN 18:00

13        Częstochowa, Miejski Stadion Lekkoatletyczny, ul.Dąbrowskiego 58/64, SB 9:30

14        Gdańsk, AWF im. Jędrzeja Śniadeckiego, ul. Kazimierza Górskiego 1, SB 9:30

15        Gdańsk Arena, Stadion Energa, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, SB 9:30

16        Giżycko, Stadion Miejski ul. Stanisława Moniuszki 5, PN  18:00

17        Głogów, ul. Wita Stwosza 3, Stadion Chrobrego Głogów, PN 18:00

18        Głuchołazy, Stadion Miejski w Głuchołazach, ul.Konopnickiej 2, PN 18.30

19        Goleniów, OSiR, ul. Sportowa 25, ŚR 19:00

20       Gorzów Wielkopolski, Stadion Lekkoatletyczny, ul. Wyszyńskiego i ul.Mickiewicza (SB), Park Górczyński okolice Ronda Niepodległości (PN), SB 9:30, PN 20:00

21        Grodzisk Mazowiecki, Stadion Lekkoatletyczny OSiR Grodzisk Mazowiecki, ul. Westfala 3a, PN 20:00

22        Gubin, Stadion Miejski, Gen. Sikorskiego, SB 9:30

23        Inowrocław, Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków, ul. Wierzbińskiego 2, PN 19:00

24        Kalisz, Stadion Miejski, ul. Łódzka 19, ND 9:30

25        Kędzierzyn-Koźle, Ul. Skarbowa “Kino Twierdza”, SB 10:00 i ŚR 18:00

26        Kędzierzyn-Koźle, Stadion Kuźniczka, ul. Grunwaldzka 71, SB 10:00

27        Kielce, Stadion Miejski, ul. Leszka Drogosza 1,  SB 9:30

28        Koszalin, Stadion na Górze Chełmskiej ul. Słupska, ŚR 19:00

29        Kościan, Stadion Miejski,  ul. W. Maya 26, WT 19:00

30        Kozienice, Stadion Lekkoatletyczny ul. Sportowa 1  ( główne wejście ) , PT 18:30

31        Kraków Zachód, Stadion MOS, Plac Na Groblach 23, SB 9:30

32        Kraków Wschód, Stadion MOS “Wschód”, os. Szkolne 39, SB 9:30

33        Krosno, Stadion Lekkoatletyczny MOSiR, ul. Bursaki 41, SB 9:30

34        Kutno, MOSIR, ul. Kościuszki 26, WT 19:00

35        Legnica,Stadion Lekkoatletyczny w parku miejskim aleja Orła Białego, SB 9:30

36        Lębork, ul. Kusocińskiego 56, PT 18:30

37        Lidzbark Warmiński, Stadion Miejski im, Henryka Wobalisa, ul. Bartoszycka 24, CZW, PN 19

38        Lubawka, Stadion Miejski w Lubawce Ul. Przyjaciół Żołnierza 6a przy kawiarni, ŚR 18:00

39        Lubin, Stadion RCS, ul. Odrodzenia 28 B, PT 18:00

40        Lublin, Stadion MOSIRU ul.Piłsudskigo, CZW 18:30

41         Łapy, Stadion OKF Łapy, Leśnikowska 18, PN 18:00

42        Łódź, ul. Czernika 1/3, ŚR 18:00

43        Maków Mazowiecki, Bieżnia Lekkoatletyczna przy Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej, ul. Duńskiego Czerwonego Krzyża 7, ŚR 18:00

44        Malinie, Orlik przy Zespole Szkół w Maliniu, PN 19:00

45        Mielec, Stadion Gryf przy ul. Warszawskiej, CZW 19:00

46        Mikołajki, Stadion Miejski w Mikołajkach, SB 9:30

47        Mikołów, Stadion Miejski AKS Zawilców 8, SB 9:30

48        Olsztyn, Stadion Sportowy w Kortowie, ul. Oczapowskiego 12, SB 9:30

49        Opole, Miejski Stadion Lekkoatletyczny im. Opolskich Olimpijczyków, ul. Sosnkowskiego 12, SB 9:30

50        Ostrołęka, Bieżnia Lekkoatletyczna przy ul. Witosa 1, SB 9:30

51         Ostrowiec Świętokrzyski, Ośrodek Wypoczynkowy GUTWIN, WT i CZW 18:30, ND 9:30

52        Ostróda, Stadion Lekkoatletyczny ul. Wyszyńskiego 11, PN 20:00 i ŚR 19:00

53        Ozimek, Bieżnia przy Szkole Podstawowej nr 3 w Ozimku, ul. Korczaka 12, ŚR 19:30

54        Ożarów Mazowiecki, Stadion Szkolna 2a, PT 20:00

55        Pasłęk, Stadion Miejski, Park Ekologiczny  w Pasłęku  przy “Grzybku”, SB 9:30, ŚR 19:00

56        Piotrków Trybunalski, Stadion Miejski Concordia, ul. Żwirki 6, SB 9:30

57        Pleszew, Stadion lekkoatletyczny, ul. Wojska Polskiego, PN 20:00

58        Police, Stadion OSiR, ul. Piaskowa 97, PN 19:00 i SB 9:30

59        Poznań,  Stadion AZS ul. Pułaskiego 30, wejście od ulicy Przepadek, CZW 20:00

60        Racibórz,Kompleks Lekkoatletyczny ul. Śląska 3, PN 17:00

61        Radom, ZST Radom ul. Limanowskiego 26/30, SB 9:30

62        Ruda Śląska,  41-700 ul. Czarnoleśna, PN 19:00

63        Rybnik, Stadion Lekkoatletyczny, MOSiR, ul. Gliwicka 72, ŚR 17:45

64        Rzeszów, CWKS Resovia, ul. Wyspiańskiego 22 , SB 9:30

65        Sandomierz, Stadion Miejski, ul. Koseły 3a, PN i CZW, 19:00

66        Siedlce, MOSiR ul. Prusa 6, WT 18:00

67        Słupsk,  Stadion, Aleja Antoniego Madalińskiego 4, SB 9:30

68        Stalowa Wola, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Staszica 2, PN 19:00

69        Starogard Gdański, Stadion Miejski Kazimierza Deyny ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1, SB 9:30

70       Staszów, Sadion Miejski, ul. Koszarowa 7, WT 19:30

71        Strawczyn, Strawczynek, ul. Turystyczna 6, SB 9:30

72        Szczecin, Azoty Arena, ul. Szafera 7, PN 19:00

73        Szubin, Stadion Miejski, ul. Jana Pawla II 14, SB 9:30

74        Świebodzin, Gen. Władysława Sikorskiego 25, SB 9:30

75        Świnoujście, Stadion Miejski, ul. Matejki 22, PN 18:30

76        Tarnobrzeg, Stadion “Zwierzyniec” przy ulicy Zwierzynieckiej 40, ND 10:00

77        Tomaszów Mazowiecki, Gimnazjum nr 7 Świętego Antoniego 43/45, PN 20:00

78        Toruń, Miejski Stadion Lekkoatletyczny, ul. Bema 23/29, PN 20:00

79        Turek, Stadion przy Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki, ul. Kościuszki, SB 10:30

80       Wałbrzych, Wejście do Hali Lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1, SB 9:30

81        Warszawa AGRYKOLA, ul. Myśliwiecka 3/5/7, PN 20:00

82       Warszawa AWF, Stadion Lekkoatletyczny AWF ul.Marymoncka 34, zbiórka przy wejściu głównym do budynku głównego, CZW 19:00

83        Warszawa BOS, BOS – Białąłęka,  ul. STRUMYKOWA 21, PN 20:00

84        Warszawa POLONEZ, Stadion OSiR Targówek, ul. Łabiszyńska 20, SB 9:30

85        Warszawa SKRA, Stadion RKS SKRA ul. Wawelska 5, PN 19:00

86        Wrocław, Stadion AWF Wrocław, al. Ignacego Jana Paderewskiego 35, SB 9:30

87        Wydminy, Stadion Gminny. ul. Szkolna 8, WT 19:00

88        Zbąszynek, Stadion OSiR, ul. Sportowa 2, SB 9:30

89        Zduńska Wola, Gminny Obiekt Sportowy, ul. Dolna 41, SB 9:30

90        Zielona Góra, Stadion MOSiR, ul. Sulechowska 37, ŚR 19:00

91        Żagań, Arena Żagań, ul. Kochanowskiego 6, SB 9:30

92        Żary,  Stadion Miejski, ul. Leśna 34, ND 10:00

 

W trakcie ustaleń:

93        Olszyna

94        Stargard

95        Rabka-Zdrój

96        Kołobrzeg

97        Leszno

98        Bystrzyca Kłodzka