Maciej Szulc

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego. Bieganie to moja następna, piękna przygoda. Wcześniej uprawiałem wspinaczkę skałkową i wysokogórską, uwielbiam narty i kajaki. Teraz czas wolny wypełniają mi biegi. Poprzez BBL staram się bieganiem zarażać innych.
Read More

Damian Kolecki

Sport to moja pasja od dzieciństwa.Przez 20 lat z okładem trenowałem piłkę nożną jednak w 2012 roku zakochałem się w bieganiu.Od tego momentu pochłonęło mnie ono całkowicie.Bieganie pozwala mi na oderwanie się od trudów dnia codziennego i wejście w ” świat relaksu”. Przy okazji startów w wielu zawodach począwszy od 10km do maratonów włącznie mam okazję spotykać ludzi tak samo zakręconych jak ja.Ogromną satysfakcję sprawia mi dzielenie się swoim doświadczeniem z innymi dlatego cieszę się że mogę być częścią społeczności BBL.
Read More

Piotr Kurzyński

Rocznik 1980, mieszkaniec Zbąszynka . Sport w moim życiu jest od zawsze , począwszy od piłki nożnej , siatkówki , wyścigów MTB , aż nadszedł czas na bieganie . Trenuje od 2013 roku , a BBL pozwala na zarażanie ta pasje innych , co sprawia mi wielka radość.
Read More