Karolina Czajkowska

Studentka Akademii Wychowanie Fizycznego w Warszawie. W przeszłości wieloboiska i skoczkini w dal. Wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski oraz zwyciężczyni meczu międzynarodowego w skoku w dal. Trenerka Lekkiej Atletyki, instruktorka fitness. Preferuje zdrowy styl życia, w szczególności aktywny. Na treningach zwraca uwagę przede wszystkim na poprawność wykonywania ćwiczeń i zaangażowanie zawodników.
Read More

Aleksandra Sulej-Dąbrowska

Dietetyk z biegową pasją, redaktor w www.mamyruszamy.pl Startuje w biegach długich. Dieta to niezwykle istotny aspekt naszego życia, ale aby nasze ciało i dusza osiągnęły harmonię potrzebują aktywności fizycznej. Ja postawiłam na bieganie, bo uważam, że to jedna z najbardziej przystępnych dyscyplin, oczywiście jeśli mówimy o poziomie amatorskim. Razem z Iloną Brusiło obie jesteśmy mamami. To na nas spada odpowiedzialność za nawyki i wzorce, które otrzymują nasze dzieci. Dlatego trenujemy ciężko, uczciwie, z pasją. Staramy się pokazać naszym pociechom, że sport daje satysfakcję, a za sumienną pracą idzie sukces, nie tylko w sporcie, ale też w życiu. Na co dzień,
Read More

Ilona Brusiło

Instruktor LA, instruktor kulturystyki, trener personalny, redaktor w www.mamyruszamy.pl Startuję w biegach długich. Biegam, bo tylko to pozwala mi wyprzedzić swoje myśli i nabrać dystansu do rzeczywistości. Wychodzę z założenia, że sport szlifuje charakter, uczy pokory, dyscypliny i szacunku do swojego ciała oraz buduje fundament do funkcjonowania w społeczeństwie.
Read More