Krzysztof Sidowski 

Jest instruktorem lekkoatletyki. Jako zawodnik reprezentował takie Kluby jak: KSZO Ostrowiec Św. , Ostrowia Ostrowiec Św., Wawel Kraków. W latach 1984-1990 był reprezentantem Polski w lekkoatletyce. Największym jego sukcesem był udział w Mistrzostwach Świata w Atenach , gdzie w biegu indywidualnym na 400m dotarł do półfinału a w sztafecie 4x400m zajął 6 miejsce. Obecnie sport uprawia rekreacyjnie – biega, jeździ rowerem, nurkuje.
Read More

Izabela Komar

Nauczycielka w-f z ponad dwudziestoletnim stażem pracy, instruktor lekkoatletyki. Sama biega od sześciu lat. Dwukrotnie zdobyła mistrzostwo województwa świętokrzyskiego w biegu maratońskim. Zajęła trzecie miejsce drużynowo w mistrzostwach świata w Korbielowie w biegu górskim w stylu alpejskim.
Read More

Grzegorz Bażant

Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego (AWF Kraków), instruktor LA, menedżer sportu (AWF Poznań). Animator i organizator sportu, działacz sportowy – Polski Związek Pływacki, Klub Sportowy KSZO Ostrowiec Św. Kierownik Działu Marketingu i Organizacji Imprez MOSiR Ostrowiec Św. Od 2011 roku biega rekreacyjnie i koordynuje i wspiera trenerów ostrowieckiej akcji BiegamBoLubię, pomysłodawca i realizator cyklu biegów „MosirGutwinRun”(w 2015r III edycja pod patronatem BBL),organizator imprez Polska Biega, Biegi Niepodległości i innych imprez sportowych i rekreacyjnych.
Read More