Szybkościowe przetarcie? Pobiegnij w 2. Crossie Bielańskim!

Śledziliście lekkoatletyczne MŚ w Londynie i walki sztafet? Nic tak nie motywuje jak bieganie dla drużyny, dlatego Fundacja Wychowanie przez Sport organizuje 2. BiegamBoLubię Cross Bielański! Skompletuj 5-osobową ekipę i zmierz się z innymi już 28 października.

ZAREJESTRUJ SIĘ !

Bieg zostanie rozegrany w Lesie Bielańskim na popularnej polanie zwanej “Bochenkiem” nieopodal klubu sportowego Hutnik Warszawa. Każdy z uczestników będzie miał do pokonania dwukilometrowy odcinek, czyli łącznie sztafeta sprawdzi się na dystansie 10 km.

Zróżnicowana trasa z miękkim podłożem oraz pagórkami będzie papierkiem lakmusowym dla waszej formy, a jeżeli szykujecie się do poważniejszych wyzwań jesienią, zdobędziecie cenne informacje, co jeszcze możecie poprawić i nad czym skupić się w ostatnich tygodniach treningowych przed głównym startem.

Zawody sztafetowe to nie tylko szansa na zaciętą rywalizację, nie każdy musi przecież gonić za jak najlepszym  wynikiem, celem przewodnim może być po prostu wspólna zabawa w gronie rodzinnym czy znajomych. Na ukończenie zawodów wyznaczono bowiem godzinny limit, a przed biegiem głównym odbędą się także zawody dla dzieci SportGeneracja (kategorie do 7 lat, 8-9 lat oraz 10-11 lat).

Start biegu głównego przewidziano na dość nietypową godzinę 11:02 z uwagi na drugą edycję tej biegowej imprezy. Klasyfikacje będą prowadzone w 3 kategoriach – sztafet mieszanych, damskich i męskich. Limit startujących to 70 drużyn.

Nie będzie zatem tłoku na trasie, bijącego gorąca od asfaltu oraz zbyt długiego dystansu dla początkującego amatora. Nic tylko spędzić pierwszy wrześniowy weekend w biegowym towarzystwie na warszawskich Bielanach. Zapraszamy!

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

REGULAMIN