BiegamBoLubię sezon 2018

Dziś rusza w całej Polsce 9 sezon akcji BiegamBoLubię. To największy projekt, promujący ideę bezpiecznego biegania, trenowania oraz kształtowania prawidłowych nawyków biegowych. Zajęcia BiegamBoLubię to jedyna taka ogólnopolska akcja, w której uczestnicy mogą przychodzić i odbywać zajęcia na bezpiecznych bieżniach stadionowych.

Pod okiem profesjonalnych, wykwalifikowanych trenerów, można nauczyć się nie tylko biegać bezpiecznie i dobrze technicznie, ale także dbać o cały swój organizm i kondycję. W tym właśnie celu podczas zajęć, oprócz typowych treningów biegowych, wykonywane są ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne i gimnastyczne. Program zajęć dostosowany jest do poziomu uczestników ponieważ na zajęciach BiegamBoLubię trenują osoby o różnym poziomie zaawansowania. Szczególną jednak uwagę trenerzy zwracają na osoby początkujące.

W zawiązku z przypadającą w roku 2018 setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, Fundacja Wychowanie przez Sport – organizator akcji BiegamBoLubię rozszerzył ją do 100 lokalizacji. Ten dynamiczny rozwój akcji wynika też z ogromnego zainteresowania biegaczy, uznania dla profesjonalizmu trenerów oraz temu, że treningi biegowe BiegamBoLubię, to nie tylko bieganie. To wspaniałe lokalne grupy pozytywnie zakręconych ludzi. Motywacja, wsparcie, wymiana doświadczeń i przyjaźń. Biegamy bo lubimy i czerpiemy z tego gigantyczną przyjemność. Bez presji, z uśmiechem na ustach, z pozytywną dawką energii i oczywiście potem na skroniach. A to wszystko za darmo.

W tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnych grup, trenerzy wraz z uczestnikami, dobierają tak godziny i dni treningów, aby były one optymalne dla jak największej grupy osób. Jeśli jesteś amatorem biegania i chciałbyś lub chciałabyś wziąć udział w profesjonalnie prowadzonych zajęciach biegowych, potrzebujesz rady doświadczonego trenera aby móc skorygować detale swojego treningu, a może pragniesz zwykłej motywacji do tego aby ruszyć się z domu? Nic prostszego! Wystarczy, że przyjdziesz na trening BiegamBoLubię.

Dołącz do nas. W zakładce „Gdzie i Kiedy” sprawdź czy w Twojej miejscowości odbywają się zajęcia. Jeśli tak, to nie pozostaje nic innego jak przyjść i poznać naszych BBL-owych trenerów.

Serdecznie zapraszamy.