5 km na Dzień Matki!

Białołęcki Bieg Mam, choć nazwą nawiązuje do dzielnicy, w której się odbywa, jest imprezą integrującą biegające kobiety z całej Warszawy. Na bieg zapraszamy wszystkie panie –młode mamy, mamy dorosłych dzieci, babcie, ale i dziewczyny, które dopiero planują macierzyństwo. Chcemy, aby kobiety – na co dzień w ciągłym biegu między pracą a domem, mogły tym razem pobiegać dla siebie, dla przyjemności, dla zdrowia i dla zabawy! Mamy nadzieję, że trasa na 5 kilometrowym dystansie wśród drzew Lasku Henrykowskiego będzie dużą przyjemnością i zasłużonym relaksem dla uczestniczek.

Skoro mamy Mamy, to są i dzieci, które również będą mogły bezpłatnie zmierzyć się na dystansach: 200 i 400 metrów! Dla mężczyzn najlepiej wspierających i kibicujących swoim partnerkom też przygotowaliśmy specjalną nagrodę.

Białołęcki Bieg Mam otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta m.st. Warszawy. Pani Prezydent – prywatnie też mama – doceniła prozdrowotny i integracyjny charakter wydarzenia. Patronat nad imprezą na Białołęce objęła też nasza ogólnopolska akcja BiegamBoLubię.

Partnerem akcji jest również Schronisko „Na Paluchu”. Wierzymy, że udział zwierzaków ze schroniska w wydarzeniu i wspólna zabawa przyczyni się do popularyzacji adopcji zwierząt.

Wśród organizatorów biegu nie może oczywiście zabraknąć Białołęka Jest Kobietą – inicjatywy aktywnych kobiet, które chcą inwestować w rozwój swoich umiejętności i pasji oraz wspierać siebie i mieszkańców w realizacji dobrych pomysłów. Nagrodzą najstarszą i najmłodszą uczestniczkę biegu!

Biegając upamiętniamy ważne wydarzenia historyczne, wspieramy akcje charytatywne czy podkreślany charakter miejsca gdzie są przeprowadzane. Tym razem wspólnie uczcijmy jedno z najmilszych świąt – Dzień Matki!

kiedy?  27 maja 2017

o której?
godz. 10.30 – start dzieci
godz. 11.30 – start kobiet
gdzie?
ul. Milenijna/Kącik, na tyłach Urzędu dzielnicy Białołęka.

ZAPISY

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ